Жіночі вишиванки та вишиті сорочки

Сторінки

Жіночі вишиванки Oleshchuk в Києві і онлайн по всій Україні

Бренд Oleshchuk вже добре відомий в Україні та за її межами, купити жіночі вишиванки можна в Києві, Львові та онлайн з будь-якого куточка світу. Крім якісних фотографій вишиванок, їх описів і цін на сайті, ми також хочемо перерахувати основні переваги наших вишитих сорочок:

  • Ручна робота. Всі ми знаємо що вишивка ручної роботи ціниться значно вище за машинну. Наші майстрині працюють над виготовленням жіночої вишиванки від одного до декількох місяців, їхній досвід втілюється в ідеальну лицеву та зворотню сторону сорочки. У нас в наявності та на замовлення вишиті сорочки різноманітними техніками: хрестиком, бісером, гладдю, мережкою, настилом та багатьма іншими.
  • Ексклюзивний дизайн. Для кожної людини, а для жінки особливо, дуже важливо вирізнятися, бути особливою. Обираючи вишиту сорочку в інтернеті чи в магазині у Вашому місті, Ви мабуть помітили що всі фасони та орнаменти дуже подібні між собою - так, багатьом із них вже не один рік. Ми щороку випускаємо нову колекцію вишиванок, самі розробляємо дизайн і захищаємо його авторським правом, тому можемо гарантувати Вам ексклюзивність наших жіночих вишиванок ручної роботи.
  • Натуральні матеріали. Якщо Ви обираєте жіночу вишиту сорочку чи блузку на один день, тоді не потрібно купувати у нас. Наші сорочки вишиваються на натуральному бавовняному або лляному полотні, яке приємне до тіла і не викликає алергію, а якісні німецькі нитки не линяють, тому вишиванка навіть через багато років виглядатиме як нова.

Як замовити вишиванку?

Купити жіночу вишиванку Ви можете в наших фірмових магазинах у Львові та Києві, і звісно замовити в інтернет магазині - ми доставимо вишиванку у будь-який куточок України і навіть за кордон. Тому якщо Ви шукаєте дійсно якісну та ексклюзивну жіночу вишиванку - замовляйте! Наші вишиті сорочки Вам неодмінно сподобаються!

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

facebook logo twitter logo instagram youtube

НАШІ КОНТАКТИ

Магазин вишиванок Олещук. ТВК "Південний", Перша лінія 2/50, 2 поверх (раніше ТЦ Європа, 201а).