Делікатні авторські вишиті речі для ваших дітей. Вишиванки для більшеньких діточок та для немовлят. Працюємо по всій Україні та за її межами.

В інтеренет магазині Oleshchuk ви можете купити:

  • Дитячі вишиванки для хлопчика;
  • Дитячі вишиванки для дівчинки;
  • Вишиті плаття (в т.ч. до першого причастя);
  • Вишиті сорочки для хрещення немовлят;

Дитячі вишиванки. Слід зауважити, що дитячі вишиті речі, в тому числі й вишиванки, вирізняються делікатністю, витонченістю та ніжністю. В тому випадку, коли жінки готові терпіти певні незручності, щоб виглядати неперевершено – дітям основним є зручність. Матеріал для дитячих вишитих сорочок повинен бути приємним до тіла, а сама вишивка - ніжною і не масивною, як у жіночих вишиванках. У цьому підрозділі можете проглянути вишиванки, які вже вироблялись і замовити ту, яка сподобалась або подати свою ідею вишиванки, яку ми зрадістю виконаємо.

Вишиті плаття. Вишиті плаття ручної роботи сподобаються будь-якій дівчині, котра буде йти до першого причастя, на весілля, чи просто на якесь важливе для неї дійство, тому що кожна дівчина хоче бути найкращою і найоригінальнішою. Вишиті плаття, як і будь який виріб в нашому інтернет магазині, розробляється індивідуально для кожної людини враховуючи всі побажання. Окрім прекрасного зовнішнього вигляду, якість вишивки і пошиву плаття гарантуємо.

Вишиті сорочки для хрещення немовлят. Для хлопчиків це український костюмчик з вишитих штанішок та сорочки, а для дівчаток - прекрасне мереживне платтячко. Як для хлопчиків так і для дівчаток буде можливість одягати цей вишитий одяг для хрещення до 1 рочку. Це ексклюзивні речі, які рідко зустрічаються на христинах, проте дуже красиво виглядають і радують кожного присутнього. Приємний натуральний матеріал забезпечить спокій та комфорт дитини. Привчайте дітей до українського змалку :)

Шукаючи дитячу вишиванку для хлопчика чи дівчинки батьки й самі хочуть виглядати красиво та сучасно, тому пропонуємо придбати ексклюзивні українські жіночі та чоловічі вишиванки рушної роботи. 

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

facebook logo twitter logo instagram youtube

НАШІ КОНТАКТИ

Магазин вишиванок Олещук. ТВК "Південний", Перша лінія 2/50, 2 поверх (раніше ТЦ Європа, 201а).