Майстер-клас з вишивки в Новопечерській школі від Галини Олещук

Майстер-клас з вишивки в Новопечерській школі від Галини Олещук

31 січня мали нагоду провести майстер-клас з вишивки ручної роботи у Новопечерській школі Києва. Розклеєні оголошення та активна робота вчителя праці і адміністрації школи дала багато зацікавлених учасників майстер-класу. Знайомство зі школою, її вчителями та дітьми склало неабияке враження і ми намагались залишити не гірше враження у дітей від нашого візиту. За повноцінний урок Галина Олещук спілкувалася з дітьми на різні теми, які стосуються української вишивки. З’ясовували, що  вони знають про орнаменти вишиванок, чи може вишиванка бути світовим трендом, для чого взагалі вміти вишивати, і вишивати якісно! Завдяки технічним можливостям школи ми продемонстрували відео з показу нової колекції «Два аромати розкоші» і вживу представили наші роботи, взявши за моделей старшокласників. Ну годі розмов – пора перейти до діла! 

Завданням майстер-класу було довести, що вишиванка ручної роботи у сучасному світі має місце не тільки як традиційний народний промисл, але й слугувати сучасним одягом, вишуканим подарунком, бути предметом розкоші. Приємно насуваючий день Валентина навіяв, яким має бути продукт майстер-класу! Вишите серце, яке світиться у темноті!

Крім великої любові, випромінювати світло сердечка повинні завдяки спеціальній нитці! За урок ставили собі за ціль навчитись вишивати лічильну гладь, лангетний шов і солов’їні вічка. На майстер-класах, яких було два, були присутні навіть хлопці, які завзято працювали головою та голкою, щоб зробити своє серце.

На добровільне домашнє завдання дітям залишалось доробити вже вивченими техніками вишивки свої сердечка, накрохмалити і вирізати їх. Мотивацією для дітей завершити свої серця  став розіграш ексклюзивної вишиванки ручної роботи від нашого бренду. Умовами розіграшу були завершення сердечка до 14 лютого, та завантаження селфі з ним у facebook з хеш тегом #oleshchuklove.

Вітаємо нашого переможця Христину! З нетерпінням чекаємо Христю у нашому київському бутіку для створення її  вишиванки в єдиному екземплярі!

Дякуємо за гарний настрій, організацію і чудову атмосферу! Сподіваємось, невдовзі побачитись знову для більшого розкриття теми української вишивки!

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

facebook logo twitter logo instagram youtube

НАШІ КОНТАКТИ

Магазин вишиванок Олещук. ТВК "Південний", Перша лінія 2/50, 2 поверх (раніше ТЦ Європа, 201а).